facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı 6 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 9. bölümü ile 6 aralık pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek Engin tarafından aldatıldığının farkına varmıştır fakat kadının kim olduğunu bilmemektedir. Macit ile kavgaları son bulmayan Seray'ın basına verdiği kötü poz sonucu sinir krizleri geçirir. Mine'nin çocuk yapmak için Metin ile birlikte olma planı tutmaz. Cihan Esra ile yakınlaşmak için planlar kurar.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı 6 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum beyhan

Supersınızzzzzzz yaa sızde kendımı buluyorum


Anahtar kelimeler: Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı,Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm konusu,Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm özeti,Evli Ve Öfkeli 9. Bölümde neler olacak, Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı özeti