facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Pazar
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Evli Ve Öfkeli 30. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanmıştır. Evli Ve Öfkeli 30. bölümü ile 15 mayıs 2016 pazar akşamı ekranlara gelecek. Murat ve Esra kimseden habersiz birlikte geçirecekleri gece için plan yaparlar. Fakat bu plandan bir kişinin daha haberi olur. Yıldırım Murat'a bir dost gibi yaklaşırken diğer yandan onun kuyusunu kazmaktadır. Dilek Tarık'a güvenmeyerek hata yaptığının farkına varır.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı 15 mayıs pazar fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Cok guzel bir dizi


Anahtar kelimeler: Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm,Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm fragmanı,Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm konusu, Evli Ve Öfkeli 30. Bölümde neler olacak, Evli Ve Öfkeli fragmanı,Evli Ve Öfkeli son fragman, Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı özeti