facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı 18 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 3. bölümü ile 18 ekim pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek Mine'ye kırıcı sözler söyler. Mine evi terk eder. Esra Cihan'a çok sinirlidir ve barışmak istemez. Esra'nın Cihan'a duyduğu öfke kötü bir sona yol açacaktır. Aldatılan Seray büyük yıkım yaşamış ve profesyonel olarak destek alır. Kırdığı insanlara kendisini affettirmelidir öncelikle de Çiko Dilek'e.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı 18 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Derya

Beğenerek izledim..


Anahtar kelimeler: Evli ve Öfkeli 3. bölüm izle, Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı izle, Evli ve Öfkeli dizisi, Evli ve Öfkeli 3. bölümde neler olacak, Evli ve Öfkeli 3. bölüm ne zaman, Evli ve Öfkeli 3. bölüm hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm Fragmanı özeti