facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 3. bölümü ile 18 ekim pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek Mine'ye kırıcı sözler söyler. Mine evi terk eder. Esra Cihan'a çok sinirlidir ve barışmak istemez. Esra'nın Cihan'a duyduğu öfke kötü bir sona yol açacaktır. Aldatılan Seray büyük yıkım yaşamış ve profesyonel olarak destek alır. Kırdığı insanlara kendisini affettirmelidir öncelikle de Çiko Dilek'e.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli ve Öfkeli 3. bölüm 2. fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum sengul umutlu

Harika bir dizi hemen hemen her 2 kadindan biri ldatiliyor ben de dahil olmak uzere 28 yil sonra aldatildim ve filmin nasil gelisecegini merakla izliyorum.


Anahtar kelimeler: Evli ve Öfkeli 3. bölüm izle, Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı izle, Evli ve Öfkeli dizisi, Evli ve Öfkeli 3. bölümde neler olacak, Evli ve Öfkeli 3. bölüm ne zaman, Evli ve Öfkeli 3. bölüm hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti