facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı 11 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 2. bölümü ile 11 ekim pazar günü atv ekranlarında olacak. Dizinin başrolünde Sarp Akkaya ve Birce Akalay oynuyor. Aynı kaderi paylaşan dört kadın birbirlerinden kişilik olarak çok farklı olsalar da kaderleri onları bir araya getirdi.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli ve Öfkeli 2. bölüm fragmanı 11 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Evli ve Öfkeli 2. bölüm izle, Evli ve Öfkeli 2. bölüm fragmanı izle, Evli ve Öfkeli dizisi, Evli ve Öfkeli 2. bölümde neler olacak, Evli ve Öfkeli 2. bölüm ne zaman, Evli ve Öfkeli 2. bölüm hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm Fragmanı özeti