facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı 11 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 2. bölümü ile 11 ekim pazar günü atv ekranlarında olacak. Dizinin başrolünde Sarp Akkaya ve Birce Akalay oynuyor. Aynı kaderi paylaşan dört kadın birbirlerinden kişilik olarak çok farklı olsalar da kaderleri onları bir araya getirdi.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli ve Öfkeli 2. bölüm 2. fragmanı 11 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Evli ve Öfkeli 2. bölüm izle, Evli ve Öfkeli 2. bölüm fragmanı izle, Evli ve Öfkeli dizisi, Evli ve Öfkeli 2. bölümde neler olacak, Evli ve Öfkeli 2. bölüm ne zaman, Evli ve Öfkeli 2. bölüm hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti