facebook twitter Google Plus
Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı 13 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı özeti: Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 10. bölümü ile 13 aralık pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek Engin tarafından aldatıldığının farkına varmıştır fakat kadının kim olduğunu bilmemektedir. Macit ile kavgaları son bulmayan Seray'ın basına verdiği kötü poz sonucu sinir krizleri geçirir. Mine'nin çocuk yapmak için Metin ile birlikte olma planı tutmaz. Cihan Esra ile yakınlaşmak için planlar kurar.
Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı 13 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evli ve Öfkeli dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum zulya

dizi cox kozal, bayilacaq kadar!

yorum Sema

Cox gozel dizidir


Anahtar kelimeler: Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı,Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm konusu,Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm özeti,Evli Ve Öfkeli 10. Bölümde neler olacak, Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Evli Ve Öfkeli 10. Bölüm Fragmanı özeti